HAKKIMIZDA

Åžirketimiz 1980′lerden beri orman ürünleri sektöründeki tecrübe ve birikimlerini Nisan 2002′de Ä°ndaloÄŸlu Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Åžirketi çatısı altında toplamıştır. Piyasanın geliÅŸen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeÅŸitliliÄŸini arttırarak istikrarlı bir çizgiyle yoluna devam eden Ä°ndaloÄŸlu Orman Ürünleri sektörün lider firmaları arasında nitelikli personeli ve kurduÄŸu organizasyon ağıyla hizmet vermektedir. GeçmiÅŸten gelen tecrübesini genç ve eÄŸitimli personelinin dinamizmi ile birleÅŸtirerek her geçen gün bol çeÅŸit ve uygun fiyat politikası ile büyümeye devam ediyor.

Ä°ndaloÄŸlu Orman Ürünleri güçlü kadrosu, geniÅŸ imkanları, ilkeli satış anlayışı ve kaliteli ürünleri ile sektöründe her geçen gün ilerlerken müÅŸteri memnuniyetini esas alan, prensipli ve sürekli servis anlayışı ile yaygın bir hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Yıllardan beri orman ürünleri sektörü içerisinde yer alan çalışanlarımızın, deÄŸiÅŸen, geliÅŸen ülkemiz ve dünya koÅŸullarına paralel olarak bu alanda elde ettikleri birikimleri müÅŸterilerimize her zaman en iyiyi sunmak adına sürekli çabalamak. Ä°ÅŸte bu anlayışımızın sonucu olarak ÅŸirketimizde istenilen kalite düzeyine ulaÅŸmak ve müÅŸterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, zamanında ve yerinde karşılamaktır.

Vizyonumuz;

Uluslararası standartlarına sahip ürünleri pazarlayan ulusal bir ÅŸirket olurken sürekli geliÅŸim ve iyileÅŸmeyi esas alarak ürünlerimizi günümüz koÅŸullarına uygun, rekabet edilebilir fiyatlar ile sunmak ve müÅŸterilerimizin memnuniyetini saÄŸlayarak kurumun ekonomik deÄŸerini yükseltmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.