HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1980′lerden beri orman ürünleri sektöründeki tecrübe ve birikimlerini Nisan 2002′de İndaloğlu Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi çatısı altında toplamıştır. Piyasanın gelişen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini arttırarak istikrarlı bir çizgiyle yoluna devam eden İndaloğlu Orman Ürünleri sektörün lider firmaları arasında nitelikli personeli ve kurduğu organizasyon ağıyla hizmet vermektedir. Geçmişten gelen tecrübesini genç ve eğitimli personelinin dinamizmi ile birleştirerek her geçen gün bol çeşit ve uygun fiyat politikası ile büyümeye devam ediyor.

İndaloğlu Orman Ürünleri güçlü kadrosu, geniş imkanları, ilkeli satış anlayışı ve kaliteli ürünleri ile sektöründe her geçen gün ilerlerken müşteri memnuniyetini esas alan, prensipli ve sürekli servis anlayışı ile yaygın bir hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Yıllardan beri orman ürünleri sektörü içerisinde yer alan çalışanlarımızın, değişen, gelişen ülkemiz ve dünya koşullarına paralel olarak bu alanda elde ettikleri birikimleri müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak adına sürekli çabalamak. İşte bu anlayışımızın sonucu olarak şirketimizde istenilen kalite düzeyine ulaşmak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, zamanında ve yerinde karşılamaktır.

Vizyonumuz;

Uluslararası standartlarına sahip ürünleri pazarlayan ulusal bir şirket olurken sürekli gelişim ve iyileşmeyi esas alarak ürünlerimizi günümüz koşullarına uygun, rekabet edilebilir fiyatlar ile sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak kurumun ekonomik değerini yükseltmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.